کانال دکوراسیون منزلویلا

خانه های لوکس در نوک درختان

خانه های لوکس در نوک درختان

ساخت خانه های لوکس توسط یک شرکت معماری در پاریس ، خانه درختی در نوک درختان ،

شرکت‌Atelier LAVIT یک شرکت معماری است ، که به تازگی یک خانه درختی لوکس طراحی کرده و این خانه را در نوک یک درخت بلوط نصب کرده است.خانه ویلایی که در گالری عکس مجله گالری مشاهده میکنید این شرکت با الهام از آشیانه پرندگان طراحی کرده و قصد دارد در آینده امکان استفاده از آنها در قالب هتل های زنجیره ای درختی را مورد مطالعه قرار دهد.

تولید خانه قابل نصب بر روی تنه درخت یک ابتکار جدید است و طراحی این خانه ها به صورت کاربردی در عین حفظ راحتی کار ساده ای نیست. اما شرکت فرانسوی از پس این کار برآمده است. این خانه درختی یادشده به شکل یک کابین ۲۳ متر مربعی طراحی شده و جنس آن عمدتا از چوب است.

 

%alt
خانه های لوکس در نوک درختان

لذا افراد در زمان حضور در آن تصور می کنند که به طور طبیعی در حال زندگی در درخت هستند. سوار کردن یا جمع کردن این خانه ها آسیبی به درختان زنده وارد نمی کند. زیرا در تولید آن علاوه بر چوب از فیبرهای طبیعی، پشم گوسفند و کنف و غیره استفاده شده است . شرکت سازنده می گوید چوب های مورد استفاده در ساخت این خانه ها در برابر پوسیدگی هم مقاوم هستند. در درون این خانه مبلمان چوبی ، شیشه های بزرگ سرتاسری برای مشاهده مناظر باشکوه اطراف، دو تخت خواب، اتاق تعویض لباس، حمام کامل ، آشپزخانه کوچک و تراسی در پشت بام وجود دارد.

%alt
خانه های لوکس در نوک درختان

 

تماشای محیط اطراف از نمای ۳۶۰ درجه مهم ترین مزیت تراس این خانه درختی است. با استفاده از یک نردبان درختی ایمن می توان فاصله این درخت تا زمین را طی کرد. این خانه درختی در حدود 120 هزار یورو قیمت دارد .

%alt
خانه های لوکس در نوک درختان

رای

ثبت رای

یک رای ثبت کنید

User Rating: Be the first one !
برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please enter CAPTCHA *