اخبار امروز

تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار

[box type=”shadow” align=”alignright” class=”” width=”80″] تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار -گالری تصاویر مرغ مگس خوار[/box]

 

 

 

 

این پرنده که شکار تصاویر آن در طبیعت هم برای عکاسان بسیار سخت و دشوار است، از جمله موجوداتی است که سعی می کنند در نزدیکی هیچ انسانی پیدایشان نشود؛ بنابراین عکاس مورد نظر ما کار بسیار عجیبی انجام داده است. در ادامه با او بیشتر اشنا شده و طرز عکاسی او را از مرغ مگس خوار میبینیم .

 

تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار

 

عکاسی که ما در این مطلب به سراغ او رفته ایم، نه در طبیعت وحشی و نه در باغ های نگهداری از پرندگان بلکه در حیاط پشتی خانه ی خود اقدام به گرفتن تصاویر از این پرنده ی انسان گریز کرده است! به نظرتان شانس این که یک مرغ مگس خوار به حیاط خانه ی شما بیاید و این کار را آن قدر تکرار کند تا شما بتوانید تصاویری فوق العاده هنری از او بگیرید، چقدر است؟

اما به هر حال تریسی جانسن (Tracy Johnson) این شانس بی نظیر را به دست آورده است و از آن به نحو احسنت استفاده کرده است. تریسی که متولد شهر مینه سوتا است، در حال حاضر خانه ای ویلایی در کالیفرنیای آمریکا دارد و تصاویر زیبایی از مرغ مگس خوار را هم در حیاط پشتی این خانه شکار کرده است.

 

تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار

 

جالب است که بعد از این که یک مرغ مگس خوار به خانه ی او می آ ید، تریسی یک ظرف مخصوص غذادهی به این پرندگان مینیاتوری را تهیه می کند که دارای حفره های ریزی است و بر روی آن تصاویر گل های رنگارنگ نقش بسته است. این ظرف دقیقا عمل غذا خوردن مرغ مگس خوار در طبیعت را شبیه سازی می کند زیرا این پرنده معمولا غذای خود را از حشرات و شیره ی گل های وحشی تامین می کند.

 

تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار

 

برای اینکه میزان صمیمت تریسی با این پرندگان دوست داشتنی را متوجه شوید، می توانید ویدیوی یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید تا متوجه شوید انرژی مثبت و رفتار انسانی چقدر قدرتمند است و می تواند چنین موجودات ترسویی را هم به سمت خود جذب کند. نحوه ی غذا خوردن مرغ های مگس خوار از این ظرف و بیرون آوردن زبان درازشان هم در نوع خود بسیار جالب است

 

جالب است بدانید که تریسی جانسن علاوه بر عکاسی از طبیعت و پرندگان وحشی به خوانندگی هم مشغول است و آن طور که خودش توضیح می دهد هیچ کار خاصی را برای جذب این پرندگان جذاب انجام نداده است و این چند مرغ مگس خوار به صورت اتفاقی به سمت حیاط پشتی خانه ی او جذب شده اند و در روزهای مختلف به او سر می زنند.

در گالری زیر می توانید منتخبی از تصاویر زیبایی که این هنرمند آمریکایی از این پرندگان زره پوش گرفته است را تماشا کنید. پرهای رنگارنگ، اندازه ی بال های این پرندگان و مقایسه ی اندازه ی پرهای آن ها با اشیای کوچک نظیر سکه از جالب ترین تصاویر این گالری هستند. ذکر این نکته نیز لازم است که به دلیل جنب و جوش بالا و سرعت عجیب بال زدن این پرنده، عکاسی از آن ها کار بسیار سختی است و برای گرفتن تصاویر باکیفیت و شفاف باید از تجهیزات پیشرفته ی عکاسی استفاده شود و البته خود عکاس هم باید مدت زمان زیادی را به دنبال این سوژه های ناآرام به این طرف و آن طرف برود!

گالری تصاویر مرغ مگس خوار ؛ تکه ی فعالی از طبیعت در حیاط پشتی خانه!

 

تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار

 تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار

 تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار که در حیاط پشتی خانه گرفته شده است

 تصاویر مرغ مگس خوار
تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار که در حیاط پشتی خانه گرفته شده است

 

goodgallry-imag95-11
تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار- مقایسه اندازه بال با یک سکه
 تصاویر بی‌نظیری از مرغ مگس خوار
تصاویری از مرغ مگس خوار

 

 تصاویر بی‌نظیری از پرندگان
تصاویر بی‌نظیری از پرندگان ، مرغ مگس خوار

 تصاویر بی‌نظیری از پرندگان

 تصاویر مرغ مگس خوار

 

 

 

[button color=”red” size=”small” link=”” icon=”” target=”false”]منبع [/button]  Boredpanda

Rate this post
خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ، شارژ وایمکس ایرانسل، گیفت کارت، آنتی ویروس و پرداخت قبوض خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا