اخبار امروزتکنولوژیخودروخودرو و اتومبیل

خدمات فولکس واگن برای خودروهای هوشمند

استراتژی فولکس واگن برای خودروهای هوشمند

خدمات فضای ابر برای خودروهای برقی فولکس در آینده نزدیک
شرکت خودروسازی فولکس واگن در آینده نزدیک ، با همکاری شرکت مایکروسافت تصمیم به ارائه خدمات فضای ابر برای خودروهای الکتریکی را نیز فراهم نماید. این استراتژی فولکس واگن برای خودروهای هوشمند ، فراتر از ابداع یک نسخه سیستم عامل OS مخصوص خودروهای معمولی است.

این شرکت خودروسازی تصمیم دارد آپشن خدمات اینترنتی یکپارچه را نیز برای خودروهایش ارائه کند. برای این منظور با شرکت مایکروسافت در این زمینه همکاری می کند تا بستر خدمت ابر ( Volkswagen Automotive Cloud ) و ویژگی های اینترنتی مرتبط با آن را در خودروهای خود فراهم نماید .

خدمات فولکس واگن برای خودروهای هوشمند
خدمات فولکس واگن برای خودروهای هوشمند

با اینکه دو شرکت فولکس واگن و مایکروسافت به طور دقیق ویژگی های این سیستم جدید را اعلام نکرده اند اما به نظر می رسد آنها مشغول فراهم کردن آپشن ها و خدمت های جالبی هستند. برای مثال هنگامیکه فرد مشغول گوش دادن به یک موسیقی است و وارد خودرو می شود، او می تواند ادامه موسیقی مورد نظر را در خودرو گوش کند. یا آنکه در مسیر محل کار، خودروی هوشمند تماس کنفرانس ویدئویی برای کاربر برقرار می کند.

آپشن فضای ابر فولکس واگن با همکاری مایکروسافت

همچنین خدمات دیگر مانند اشتراک گذاری خودرو نیز احتمالا جزو این ویژگی ها خواهد بود. سیستم ( Volkswagen Automotive Cloud ) روی پلتفرم Azure مایکروسافت اجرا می شود.

خودروهای هوشمند فولکس واگن
خودروهای هوشمند فولکس واگن

فولکس واگن این تعهد را جدی گرفته و قصد دارد یک نهاد قانونی جدید در نزدیکی مقر های مایکروسافت در ردموند ایجاد کند که شورای اجرایی شامل رهبران هر دو شرکت آن را اداره می کنند. هنوز زمان دقیق راه اندازی این پلتفرم مشخص نشده است. البته فولکس واگن قصد دارد سیستم عامل جدید OS را در نخستین خودروهای الکتریکی I.D. در ۲۰۲۰ عرضه کند.

 

Rate this post
خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ، شارژ وایمکس ایرانسل، گیفت کارت، آنتی ویروس و پرداخت قبوض خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا