ساخت وساز | خانه رویاییویلا

خانه های لوکس در نوک درختان

خانه های لوکس در نوک درختان

ساخت خانه های لوکس توسط یک شرکت معماری در پاریس ، خانه درختی در نوک درختان ،

شرکت‌Atelier LAVIT یک شرکت معماری است ، که به تازگی یک خانه درختی لوکس طراحی کرده و این خانه را در نوک یک درخت بلوط نصب کرده است.خانه ویلایی که در گالری عکس مجله گالری مشاهده میکنید این شرکت با الهام از آشیانه پرندگان طراحی کرده و قصد دارد در آینده امکان استفاده از آنها در قالب هتل های زنجیره ای درختی را مورد مطالعه قرار دهد.

تولید خانه قابل نصب بر روی تنه درخت یک ابتکار جدید است و طراحی این خانه ها به صورت کاربردی در عین حفظ راحتی کار ساده ای نیست. اما شرکت فرانسوی از پس این کار برآمده است. این خانه درختی یادشده به شکل یک کابین ۲۳ متر مربعی طراحی شده و جنس آن عمدتا از چوب است.

 

خانه های لوکس در نوک درختان
خانه های لوکس در نوک درختان

لذا افراد در زمان حضور در آن تصور می کنند که به طور طبیعی در حال زندگی در درخت هستند. سوار کردن یا جمع کردن این خانه ها آسیبی به درختان زنده وارد نمی کند. زیرا در تولید آن علاوه بر چوب از فیبرهای طبیعی، پشم گوسفند و کنف و غیره استفاده شده است . شرکت سازنده می گوید چوب های مورد استفاده در ساخت این خانه ها در برابر پوسیدگی هم مقاوم هستند. در درون این خانه مبلمان چوبی ، شیشه های بزرگ سرتاسری برای مشاهده مناظر باشکوه اطراف، دو تخت خواب، اتاق تعویض لباس، حمام کامل ، آشپزخانه کوچک و تراسی در پشت بام وجود دارد.

خانه های لوکس در نوک درختان
خانه های لوکس در نوک درختان

 

تماشای محیط اطراف از نمای ۳۶۰ درجه مهم ترین مزیت تراس این خانه درختی است. با استفاده از یک نردبان درختی ایمن می توان فاصله این درخت تا زمین را طی کرد. این خانه درختی در حدود 120 هزار یورو قیمت دارد .

خانه های لوکس در نوک درختان
خانه های لوکس در نوک درختان
Rate this post
خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ، شارژ وایمکس ایرانسل، گیفت کارت، آنتی ویروس و پرداخت قبوض خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا