تکنولوژیخودرو و اتومبیل

جنرال موتورز و خودروی Cruise AV

جنرال موتورز خودروهای بدون فرمان و پدال می سازد

خودروی های جدید جنرال موتورز در سالهای آینده نیاری به راننده ندارند ، فرمان هم نمی خواهند و حتی پدال ندارند ، تکنولوژی درجنرال موتورز و خودروی Cruise AV بسیار کاربردی است . نام خودروی جدید جنرال موتورز کروز ای وی (Cruise AV ) است . در ادامه در مجله گالری خودرو با این ماشین جدید ف بدون راننده بیشتر آشنا خواهید شد .

جنرال موتورز و خودروی Cruise AV

جنرال موتورز و خودروی Cruise AV

 

یک شرکت خودروسازی معروف با نام شرکت جنرال موتورز قصد دارد که در سالهای آینده پیشه رو ، خودروهای بدون راننده را به خیابان های آمریکا بفرستد. این خودروها بدون فرمان یا پدال خواهند بود ، این شرکت خودروسازی تولید انبوه نخستین اتومبیل های خودران بدون فرمان یا پدال را به زودی آغاز میکند. درهمین راستا این شرکت از دولت فدرال آمریکا درخواست مجوز کرده تا سال آتی خودروهای بدون راننده را به بازار عرضه کند. این امر به جنرال موتورز اجازه می دهد ناوگانی از تاکسی های رباتیک را افتتاح کند و از رقبای خود پیشی بگیرد. نام خودروی بدون راننده این شرکت خودروسازی معروف خودروی Cruise AV نام گرفته است. مکان عرضه این خودروها اعلام نشده اما به نظر می رسد جنرال موتورز مشغول مذاکره با نمایندگان چند ایالت در آمریکا است.

داخل خودرو به نظر می رسد که دارای دو صندلی مسافر جلو و بدون کنترل دستی. کنترل سیستم اطلاعات از طریق tainment ، دریچه های هوا و قفل و ویندوز باشد. در این خودرو هیچ آینه ای وجود ندارد ، زیرا شما به آنها نیاز ندارید . درب های این خودروها  می توانند حتی خودشان باز و بسته شوند.

در خودروی cruise AV یک کامپیوتر هوشمند وجود دارد که اگر یکی از اجزای ماشین با مشکلات مواجه شود، در حالی که سیستم های اصلی رانندگی همه ابزارهای جداگانه و ابزار تشخیصی خود را دارند، در صورت سوء عملکرد، خودروی cruise AV هشدار داده و با شرکت GM تماس برقرار میکند تا آنها را در مورد مشکل پیش آمده آگاه سازد. همچنین این خودرو دارای یک سیستم وفق در شرایط آب و هوایی خاص است به این معنا که اگر شرایط آب و هوایی در طول رانندگی تغییر کند شما میتوانید با خیال آسوده از سفر با خودروی cruise AV لذت ببرید.

این خودرو بدون راننده ، در حقیقت نسل چهارم اتومبیل خودران Chevy Bolts است و هم اکنون در جاده های سانفرانسیسکو و فونیکس آزمایش می شود.واحد Cruise Automation این شرکت اعلام کرده خودروی Cruise AV طوری طراحی شده که به طور خودکار درها را برای مسافران باز کند. علاوه بر آن قابلیت های مختلفی برای افراد نابینا و ناشنوا دارد. همچنین جالب است بدانید همانطور که در گالری عکس مشاهده میکنید ، صندلی راننده در این خودرو به صندلی مسافر تبدیل می شود.

جنرال موتورز و خودروی Cruise AV
جنرال موتورز و خودروی Cruise AV

 

به زودی ویدیو این خودروی اتوماتیک از طریق مجله گالری ارسال میشود .

 

3/5 - (1 امتیاز)
خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ، شارژ وایمکس ایرانسل، گیفت کارت، آنتی ویروس و پرداخت قبوض خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا