تکنولوژیخودروخودرو و اتومبیل

قایق تفریحی لکسوس

قایق تفریحی لکسوس و تویوتا

طرح اولیه ساخت قایق تفریحی لکسوس با بدنه لوکس و مدرن توسط شرکت خودروسازی نام آشنا ارائه شده است ، سرعت قایق تفریحی لوکس به 49 مایل برساعت می رسد و همچنین دارای موتوری 8 سیلندر میباشند و قرار است در نیمه دوم سال 2019 به مرحله فروش گذاشته شود . برای اطلاعات بیشتر و دانستن نام سازندگان دیگر این قایق تفریحی در ادامه با مجله گالری بخش تکنولوژی همراه ما باشید .

شرکت خودروسازی لکسوس البته با همکاری شرکت تویوتا طرح اولیه یک قایق تفریحی لوکس را ارائه کرده است .

قایق تفریحی Lexus LY 650 :

آخرین محصول شرکت خودروسازی لکسوس میباشد که این بار یک قایق تفریحی لوکس است. این قایق لوکس 65 فوتی با همکاری بخش دریایی شرکت تویوتا طراحی شده است.

قایق تفریحی Lexus LY 650
قایق تفریحی لکسوس

این قایق باتوجه به طرح اولیه Lexus Sport Yacht ارائه شده است. شرکت لکسوس هنوز مشخصات و ویژگی های این قایق تفریحی را اعلام نکرده اما طرح اولیه ( Lexus Sport Yacht ) دارای دو موتور مسابقه 8 سیلندر بود که سرعت این وسیله نقلیه را به 43 گره دریایی یا 49 مایل برساعت می رساندند.

قایق تفریحی لکسوس
قایق تفریحی لکسوس

جاب است بدانید که پیش از اینکه شرکت لکسوس دست به ساخت قایق تفریحی بزند ، شرکت های خودرو سازی معروف همچون بوگاتی و آستون مارتین نیز قایق های تفریحی لوکس ساخته اند.

قایق تفریحی Lexus LY 650
قایق تفریحی Lexus LY 650

شرکت تویوتا همچنین از سال 1998 تا 2002، قایقهای اسکی مسابقات قایق فایبر گلاس و قایقهای وایکینگ را در ایالات متحده میفروخت و موتور آنها از لکسوس LS 400 سدان بود . قایق تفریحی Lexus LY 650 قرار است در نیمه دوم سال 2019 به مرحله فروش گذاشته شود.

Rate this post
خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ، شارژ وایمکس ایرانسل، گیفت کارت، آنتی ویروس و پرداخت قبوض خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا